Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

2-i.jpgrag-i.jpg

Viky, Ragdoll, kočka, 6 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička plemene Ragdoll byla umístěna do útulku z důvodu úmrtí majitelky. Blízcí z rodiny se Viky ujali, ale bohužel se nesnesla se psy. Viky je zdravá, kastrovaná kočička zvyklá pouze v bytě. Měla zubní kmen, který byl dne 14.7. v anestezii odstraněn. Viky je hodná a čistotná. Nabízíme pouze do bytu, do rodiny bez psa. V útulku pod číslem 244.

cora-1-i.jpgnew-i.jpg

Cora, kouřová kočička, 1 rok, odčervená, kastrovaná

Tato krásná kočička neobvyklého zbarvení byla nalezena v Ostravě Svinově na ul. Letní spolu s jejími dvěma koťaty. Koťata odrostla a mají své domovy. Cora byla přijata jako hodná a kamarádská kočička, která byla zvyklá na kontakt s lidmi. Umístěním do útulku se však její psychika okamžitě změnila a nikoho k sobě nechce pustit. I když víme, že je Cora v jádru hodná, její stres z uzavřeného prostředí jí nutí být neustále ve střehu a je nepřístupná. Věříme, že když změní prostředí, bude opět šťastná a bude z ní kamarádská kočička. Cora čeká na svého zachránce, který pochopí její trápení a dokáže jí vrátit radost ze života. Nejlépe by jí bylo u domečku se zahrádkou. Dne 15.7. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 188.

dasa-1-i.jpgzel-1-i.jpg

Dáša, želvovinová kočka, 1,5 roku, odčervená, kastrovaná

Tato mladá kočička byla odchycena v areálu domova důchodců v Ostravě Zábřehu na ul. Horymírova. Dáša nejspíše před nedávnem odchovala koťata. Jedná se o komunikativní a nesmírně mazlivou kočičku, která neustále vyžaduje pohlazení, které je jí vzácné. Je nebojácná s vyrovnanou povahou. Dne 10.7. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 231.

masa-1-i.jpgmasa-2-i.jpg

Máša, mourovaná kočička, 1 rok, odčervená, kastrovaná

Kočičku Mášu jsme do útulku přijímali ve vysokém stadiu březosti od majitelů, kteří museli opustit dům. Máša v útulku porodila koťátka. Mášenka byla maminkou pouze jeden týden. Všechna její koťátka uhynula. Jedná se o hodnou a velice komunikativní kočičku, která vyhledává společnost lidí a ráda se mazlí. Máša je upovídaná, umí si říct o pohlazení a je velmi společenská. Nabízíme do bytu. Dne 14.7. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 207.

roxy-1-i.jpgroxy-2-i.jpg

Roxy, stříbrná kočka s bílými znaky, 2 roky, odčervená, kastrovaná

Tato kočička byla odchycena v Havířově na zahradě rodinného domu, kde měla i koťata. Do útulku byla přijata bez koťat s mírným nachlazením. Nyní je již zdravá a po kastraci by ráda našla domov nejlépe u domečku se zahrádkou, kde by měla své zázemí. Roxy je volně žijící, plachá kočka, která doposud nepoznala bližší kontakt s člověkem. S trpělivým přístupem by si k člověku mohla najít cestu. Dne 15.7. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 219. 

2-i.jpgsedy-i.jpg

Šedobílý kocourek, 1,5 roku, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl do útulku přijat dne 12.7. Nalezen byl v Ostravě-Porubě na ul. Alžírská, kde se zdržoval cca 3 dny. Jedná se o mladého, kastrovaného kocourka, o kterého se někdo staral. Je to zdravý, mazlivý kocourek, který byl nejspíše chovaný v bytě. Kocourek má nezvykle zbarvenou, modrou srst a kratší ocásek. Může se jednat o křížence britské kočky. Bohužel se o kocourka nikdo nepřihlásil a tak hledá nový domov. V útulku pod číslem 249.

kot-new-1-i.jpgkot-2-i.jpg

Koťata, nar. 18.6.2020, odčervená

Tato malinká koťata byla nalezena v Muglinově, kde se dostala do rukou lidí, kteří jim neuměli poskytnout adekvátní péči. Koťata dostávala k jídlu piškoty a stala se živými hračkami dětí. Těžko říci, kde mají maminku, kterou by v tomto věku ještě potřebovali. Koťata jsou velmi mladá, avšak umějí sama baštit z misky a tak nejsou odkázaná na krmení z lahve. Jedná se o černou kočičku a mourovaného kocourka. V útulku pod čísly 264, 265.

jimy-1-i.jpgjimy-2-i.jpg

Jimy, bílomourovaný kocourek, 2,5 roku, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento krásný kocourek byl nalezen v Ostravě-Bělském lese na ul. Zdeňka Vavříka, kde se delší dobu zdržoval mezi auty na parkovišti. Jimy je zdravý, velice hodný a kamarádský kocourek, který rozhodně nežije celou dobu na ulici. Jedná se o čistotného a komunikativního kocourka, který je rád za pohlazení. Dne 14.7. byla provedena kastrace. Jimy byl umístěn v rodině, ale bohužel byl po čtyřech dnech vrácen, jelikož si s druhou kočkou nepadli do oka. V útulku pod číslem 283.

fel-1-i.jpgfel-2-i.jpg

Felix, černý kocourek, nar. 18.5.2020, odčervený, očkovaný

Tento krásný kocourek byl nalezen v Ostravě-Hrabůvce. Jedná se o moc šikovného a dobře rostlého kocourka s milou a přátelskou povahou. Felix je čistotný, hravý a je rád za pohlazení. V útulku pod číslem 287.

klaudi-1-i.jpgklaudi-2-i.jpg

Klaudi, mourovaná kočička, 2,5 roku, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla nalezena v Michálkovicích. Nálezkyně uvádí, že nález kočky inzerovala, ale nikdo se o ni nepřihlásil. A tak byla umístěna do útulku, kde čeká na majitele, případně nový domov. Kočička byla již v době nálezu kastrovaná. Jedná se o zdravou a krásnou kočičku, o kterou se evidentně někdo staral a může někomu scházet. Klaudi je komunikativní a kamarádská kočička, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 243.