Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde budeme prezentovat zvířátka, která prodělávají léčbu a později, po uzdravení, budou k adopci.

 

sally-2-i.jpgsally-1-i.jpg

Sally, černá kočička s bílým nádechem, 2 měsíce, odčervená

Tato krásná kočička nezvyklého zbarvení byla nalezena na ul. Volgogradská v Ostravě-Zábřehu. Sally trpěla paralýzou zadních končetin v důsledku poranění páteře. Malá pacientka se však brzy začala stavět na nohy a také vyměšování, se kterým měla problémy se již upravuje. Zadní nožky ještě moc neposlouchají, ale už je schopna docela dobře se pohybovat. Jen ocásek je zcela bez citlivosti. Jedná se o komunikativní a nesmírně přítulnou kočičku, která je moc vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 379.

leia-1-i.jpgleia-2-i.jpg

Leia, bílomourovaná kočička, 2 měsíce, odčervená

Tato mladá kočička byla nalezena na ul. Bezručova ve Frýdku-Místku. Do útulku byla přijata s mírným nachlazením. Leia je šikovná a kamarádská kočička, která má ráda pohlazení. Je čistotná a klidná. V útulku pod číslem 377.

boris-1-i.jpgboris-2-i.jpg

Boris, bílorezavý kocourek, 3 měsíce, odčervený

Tento krásný kocourek byl nalezen u Slezskoostravského hradu v Ostravě. Do útulku byl přijat zablešený, s ušním svrabem a nepohyblivou částí pravé přední končetiny, na kterou došlapoval nártem. RTG vyšetření bylo s negativním výsledkem. S největší pravděpodobností se jedná o poškození nervů a šlach. Byla nasazena dlaha, která bude po nějaký čas držet pacinku ve správné poloze a čas ukáže, zda dojde k regeneraci. Boris je moc hodný a přítulný kocourek, který je vděčný za pohlazení. V útulku pod číslem 373.

1-i.jpg2-i.jpg

Bibi, černobílá kočička, 2 měsíce, odčervená

Tato malá kočička byla nalezena v Šenově na cestě. Do útulku byla přijata se zánětem očí a silným nachlazením. Bibi byla zesláblá a díky rýmě ani nechtěla baštit, ale dělá rychlé pokroky a dobře reaguje na léčbu. Bibi začala krásně papat, nabírá síly a užívá si pohlazení. Jedná se o moc hodnou a přítulnou kočičku, která se ráda mazlí. V útulku pod číslem 374.

fibi-1-i.jpgfibi-2-i.jpg

Fíbí, černá kočička, 3 měsíce, odčervená

Tato kočička byla nalezena v Karviné na ul. Rudé armády. Do útulku byla přijata s poraněním pravého očka, kde byl zjištěn rohovkový vřed. Dne 8.9. se Fíbí podrobila chirurgickému ošetření očka, které bylo dočasně zašito. Jedná se o velmi milou a mírně bázlivou kočičku. Fíbí je čistotná a snese se i s jinými kočkami. V útulku pod číslem 349.

barney-1-i.jpgbarney-3-i.jpg

Barney, bílomourovaný kocourek, 3,5 měsíce, odčervený

Tento mladý kocourek je nalezencem z Moravské Ostravy, kde se potuloval kolem ul. Zelená. Do útulku byl přijat s kýcháním. Barney má podkus spodní čelisti, který mu ovšem nedělá žádné potíže. Jedná se o velmi mazlivého přítulu, který má spoustu energie a za pohlazení by se rozkrájel. Neustále se vine k člověku a pořád by se jen tulil. Je to šikovný a čistotný kocourek, který má rád ostatní kočky. V útulku pod číslem 345.

z-2-i.jpgnew-z-i.jpg

Megí, želvovinová kočička, 2,5 měsíce, odčervená

Tato kočička byla nalezena v Ostravě-Kunčičkách na ul. Střádalova, kde žila potulným životem. Do útulku byla přijata se zánětem očí, zánětem horních cest dýchacích, průjmovým onemocněním a silně zablešená. Levé očko bylo navíc poraněno a snad se podaří zachránit. Megí byla ze začátku dost plachá, ale nyní je z ní velký mazlík. Megí je vděčná za pohlazení a cítí se mnohem lépe. V útulku pod číslem 339.

new-i.jpgnew-i.jpg

Miky, mourovaný kocourek, 3 měsíce, odčervený

Tento kocourek byl nalezen v Ostravě-Kunčičkách na ul. Střádalova, kde žil potulným životem. Do útulku byl přijat se zánětem očí, zánětem horních cest dýchacích, průjmovým onemocněním a ušním svrabem. Miky byl ze začátku plachý, ale postupem času už jej opouští strach a je uvolněnější. Miky je zvídavý a velmi hravý kocourek, který už před pohlazením neuhýbá a začíná se mazlit. V útulku pod číslem 338.

elza-1-i.jpgelza-2-i.jpg

Elza, bílomourovaná kočička, 5 let, odčervená, kastrovaná

Tato kočička byla nalezena ve Vratimově, kde žila volně venku asi 2 roky. Do útulku byla přijata se zánětem očí a s kýcháním. I když se jedná o tulačku, je to velmi přátelská a kamarádská kočička s milou povahou. Elza je čistotná a ráda se mazlí. Dne 27.8. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 308.

britka-1-i.jpgbrit-new-i.jpg

Elizabeth, britská kočka, 3 roky, odčervená, očkovaná

ZADANÁ

Tato krásná kočička byla nalezena dne 27.7. v Ostravě-Hrabůvce, kde jí odchytila městská policie s poraněním levé zadní končetiny, na kterou se nemohla postavit. Po provedeném RTG vyšetření byla zjištěna fraktura pánve a dne 31.7. byla provedena operace- osteosyntéza. Eliz je kamarádská a milá kočička s klidnou povahou a má ráda pohlazení. Aktuálně se zotavuje po operaci a po pevném srůstu kostí bude provedena druhá operace- vyjmutí železné ploténky a šroubů, které frakturu fixují. V útulku pod číslem 277.