Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde budeme prezentovat zvířátka, která prodělávají léčbu a později, po uzdravení, budou k adopci.

 

majenka-1-i.jpgmajenka-2-i.jpg

Májenka, mourovaná kočička, nar. 14.7.2020

Toto malinké kočičí miminko bylo nalezeno v Hlučíně v dětském ranči. Májenka neměla moc dobrý start do života. Nejen, že se ocitla bez mámy, ještě je nemocná. Májenka byla do útulku přijata s velkým abscesem na krku, ze kterého vytéká spousta hnisu. Na tak drobné miminko je to vážný stav a doufáme, že se jí podaří zachránit. Je to ještě miminko, které potřebuje mámu. Teď je odkázaná na pomoc člověka a musí zabojovat. V útulku pod číslem 299.

cert--1-i.jpgcert-2-i.jpg

Čertík, černý kocourek, nar. 20.5.2020, odčervený

Tento malý rarášek byl nalezen v Ostravě-Zábřehu na ul. Petruškova, kde se přitoulal na zahradu rodinného domu. Do útulku byl přijat se zánětem horních cest dýchacích. Jedná se o neuvěřitelného mazlíka, který se moc rád tulí a je vděčný za pohlazení. Čertík je komunikativní a čistotný kocourek. V útulku pod číslem 298.

nnew-1-i.jpgnnew-2-i.jpg

Eda, mourovaný kocour, 9 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl nalezen v Ostravě-Dubině na ul. V. Košaře, kde žil potulným životem. Do útulku byl přijat se zákalem pravého oka, s nachlazením, ušním svrabem, rankou na pravém uchu a olysalými místy v srsti. Edík působí dost zanedbaným dojmem. Po těle má staré jizvy, jeho srst je ve špatném stavu a ani nevynikají jeho bílé pacinky a náprsenka. I přes špatný vzhled se Edík venku dostával k potravě, je dobře živený. Jedná se o kamarádského a hodného kocourka, který je vděčný za pohlazení. Dne 29.7. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 266. 

new-1-i.jpgnew-2-i.jpg

Meny, stříbrný kocourek, 2,5 měsíce, odčervený

ZADANÝ

Tento malý kocourek byl nalezen v Ostravě-Mariánských Horách na ul. Cottonové. Do útulku byl přijat s nachlazením a se silným zánětem očí. I přes zdravotní potíže je Meny neustále čiperný a má energii. Jedná se o nebojácného a temperamentního kocourka, kterého nic neunaví. Meny už je bez potíží, jen ho ještě zlobí jedno očko, které potřebuje pravidelně vykapávat. Z Menyho se stal pěkný uličník, který překypuje nahromaděnou energií. Jeho největší záliba je lovení, kousání a nikdy nekončící hry. Jeho temperament je opravdu neuvěřitelný a jeho budoucí majitel s tím musí počítat :) Vhodný k dalším (aktivním) kočkám. V útulku pod číslem 232.