Jdi na obsah Jdi na menu
  

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

p1010004--2-.jpg
p1010002--2-.jpg

Tina, bílomourovaná kočička, 3 roky, BŘEZÍ

Tato kočička byla nalezena ve Fulneku na ul. Wolkerova. Do útulku byla přijata s mírným nachlazením. Tina je březí a v útulku jí čeká porod a péče o koťátka. Jedná se o velmi drobnou kočičku vzhledu kotěte. Tina je klidná a mazlivá kočička s kamarádskou povahou. V útulku pod číslem 82.

p1010006--2-.jpgp1010001--2-.jpg

Majda, mourovaná kočička, odčervená, kastrovaná, očkovaná

Tato krásná kočička byla zvyklá žít ve smečce s ostatními kočičkam v rodinném domku, kde měla přístup do domu i na zahrádku. Její majitel se musel vystěhovat a nemohl si vzít všechny kočičky sebou a tak byla spolu s některými umístěna do útulku, kde čeká na nový domov. Majda je kastrovaná, urostlá a čistotná fešanda s kamarádskou povahou. Je komunikativní, umí s člověkem povídat a ze všeho nejvíc miluje pohlazení. V ouškách má svrab, který byl ošetřen. Majda má zjizvený nárt na pravé zadní pacince po starším poranění, které v minulosti prodělala. Jedná se pouze o kosmetickou vadu bez omezení pohybu. V útulku pod číslem 73.

p1010025--2-.jpgp1010022--2-.jpg

Bruno, bílomourovaný kocourek, 5 let, odčervený, kastrovaný, očkovaný

Tento krásný kocourek byl zvyklý žít ve smečce s ostatními kočičkami v rodinném domku, kde měl přístup do domu i na zahrádku. Jeho majitel se musel vystěhovat a nemohl si vzít všechny kočičky sebou a tak byl spolu s některými umístěn do útulku, kde čeká na nový domov. Bruno je kastrovaný, krásně rostlý fešák mírné povahy. Je čistotný, velmi přátelský a miluje pohlazení, kterého nemá nikdy dost. Svému člověku bude oddaným společníkem. V ouškách má svrab, který byl ošetřen. V útulku pod číslem 72.

p1010040--2-.jpg

Ben, bílomourovaný kocourek, odčervený, kastrovaný

Tento krásný kocourek byl zvyklý žít ve smečce s ostatními kočičkami v rodinném domku, kde měl přístup do domu i na zahrádku. Jeho majitel se musel vystěhovat a nemohl si vzít všechny kočičky sebou a tak byl spolu s některými umístěn do útulku, kde čeká na nový domov. Ben je kastrovaný, nádherně zbarvený kocourek s mramorováním. Umístění v útulku je pro něj velkou zatěžkávací zkouškou a hůře to snáší. Zatím je uzavřený a bázlivý. Moc by potřeboval najít nový domov, kde bude zase šťastný. V ouškách má svrab, který byl ošetřen. V útulku pod číslem 71.

p1010016--2-.jpgp1010040--2-.jpg

Bart, bílorezavý kocourek, 5,5 roku, odčervený, kastrovaný, očkovaný

Tento mohutný kocourek byl zvyklý žít ve smečce s ostatními kočičkami v rodinném domku, kde měl přístup do domu i na zahrádku. Jeho majitel se musel vystěhovat a nemohl si vzít všechny kočičky sebou a tak byl spolu s některými umístěn do útulku, kde čeká na nový domov. Bart je kastrovaný, krásně rostlý, kamarádský kocourek, který se rád mazlí, avšak v útulku se necítí dobře a rád by našel hodného člověka, který mu dá domov. Bart je velký mazel s klidnou povahou. V ouškách má svrab, který byl ošetřen. V útulku pod číslem 70.

p1010014--2-.jpgp1010035--2-.jpg

Sam, rezavý kocourek, nar. 07/2020, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento mladý kocourek byl do útulku dovezen se svou sestřičkou z Malenovic, kde je kdysi na zahradě porodila potulná kočka. Sam je plašší kocourek, který se nechá pohladit, ale o mazlení příliš nestojí. I když je zvyklý na kontakt s lidmi, má raději volnost a nezávislost. Hledá domov u domečku se zahrádkou. Dne 9.4. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 75.

p1010034--2-.jpgp1010031--2-.jpg

Suny, bílorezavá kočička, nar. 07/2020, odčervená, očkovaná, kastrovaná

ZADANÁ

Tato mladá kočička byla do útulku dovezena se svým bráškou z Malenovic, kde je kdysi na zahradě porodila potulná kočka. Suny byla první dny nejistá a bála se. Ale zanedlouho se rozkoukala a uvolnila se. Je čistotná, hravá a má moc ráda pohlazení. Dne 12.4. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 74.

p1010029--2-.jpgp1010030--2-.jpg

Pigi, želvovinová kočička, 1 rok, odčervená, kastrovaná

ZADANÁ

Tato mladá kočička je nalezencem z Krnova, kde se přitoulala na zahradu k rodinnému domu. Nikdo se k ní nehlásil a taky byla umístěna do útulku, kde čeká na nový domov. Pigi byla do útulku přijata s pupeční kýlou, která bude řešena chirurgicky spolu s kastrací. Jedná se o nesmírně přítulnou kočičku, která nesnáší samotu a neustále se dožaduje pohlazení. Pigi je čistotná, velmi čiperná a mazlivá, mladá kočička společenské povahy. Dne 7.4. byla provedena operace kýly společně s kastrací. V útulku pod číslem 76.

p1010026--2-.jpgp1010019--2-.jpg

Eliška, trikolorní kočička, 10 let, odčervená, kastrovaná, očkovaná

Tato kočička byla odebrána z nevhodných podmínek od majitele, který jí choval v bytě s obrovským nepořádkem. Eliška byla přijata vyděšená, s hnisající tlamičkou a ušním svrabem. V tlamičce měla poslední tři zuby, ze kterých jeden samovolně vypadl. Dne 18.2. byla provedena revize dutiny ústní, extrakce posledních dvou zoubků a kastrace. Elišce se od zkažených zubů a antibiotické léčbě velice ulevilo a i když má tlamičku zcela bezzubou, vůbec jí to nebrání v přijímání potravy. Eliška je tichá a nenápadná kočička, která se ze začátku hodně bála, ale brzy se z ní vyklubal neuvěřitelný mazel. Eliška je citlivější povahy, déle si zvyká na změny, a i když je zdánlivě plachá, je velice přítulná a hledá u člověka oporu a dožaduje se pohlazení. Nabízíme do bytu. V útulku pod číslem 41.