Jdi na obsah Jdi na menu
  

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

dlou-1-i.jpgdlou-2-i.jpg

Kaira, mourovaná kočička s delší srstí, 3 měsíce, odčervená

Tato krásná kočička byla nalezena v Ostravě Bělském lese na ul. Bedřicha Václavka. Do útulku byla přijata s ušním svrabem, který byl ošetřen. Jinak se kočička jeví zdravě. Kaira je kamarádská a šikovná kočička, která má ráda pohlazení. V útulku pod číslem 300.

pigi-1-i.jpgpigi-2-i.jpg

Pigi, bílomourovaná kočička, nar. 20.5., odčervená

Tato krásná kočička byla nalezena v Ostravě-Mariánských Horách. Pigi si na ulici nezažila nic pěkného. Romové po ní házeli kameny a udělali si z ní živý terč. Naštěstí malá kočička neutrpěla žádná zranění a na lidi nezanevřela. V ouškách má ušní svrab, který byl ošetřen, jinak je zcela zdravá. Jedná se o milou, kamarádskou a velmi přítulnou kočičku, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 297.

rez-i.jpgzelena-i.jpgbila-i.jpg

Koťata, rezaví kocourci, 3 měsíce, odčervení

Tato koťata byla odchycena v Ostravě Zábřehu na ul. Horymírova u domova důchodců. Koťata byla do útulku přijata s očním zánětem. Koťata žila potulným životem a nepřišla do blízkého kontaktu s lidmi. Kocourci byli bázliví a vystrašení, ale za pár dnů udělali obrovský pokrok. Jeden z kocourků je už zcela nebojácný, přítulný a mazlivý. Druhý je sice plašší a ještě trochu lekavý, ale mazlení se mu líbí a spokojeně přede. Oba jsou čistotní, zvídaví a hraví. Jsou už zdraví a čekají na nový domov. Vhodní k domku se zahrádkou. V útulku pod čísly 277, 278.

ciky-1-i.jpgciky-2-i.jpg

Čiky, černobílá kočička, nar. 20.5., odčervená

Tato krásná kočička byla nalezena v Ostravě-Svinově poblíž ul. Nad Porubkou, kde se schovala do motoru auta. Naštěstí se jí nic nestalo a vypadá v pořádku. Jedná se o moc milou a komunikativní kočičku, která je vděčná za pohlazení. Čiky je nebojácná a moc mazlivá. Momentálně v léčení s průjmem. V útulku pod číslem 296.

duffy-1-i.jpgduffy-2-i.jpg

Duffy, modrá želvovinová kočka, 3 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla nalezena v Radvanicích na ul. Na Kopci. Jedná se o nezvykle zbarvenou, štíhlou kočičku, která je zvyklá na kontakt s lidmi. Nejspíše žila volně venku, nemá ráda uzavřené prostředí. I když se pohlazení nevyhýbá, upřednostňuje nezávislost a svobodu. Dne 3.8. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 291.

kot-1-i.jpgkot-2-i.jpg

Koťata, nar. 25.5.2020, odčervená, očkovaná

ZADANÁ

Tato krásná koťátka byla nalezena v Ostravě na Bazalech, kde je někdo odložil v krabici před Penny marketem. Jedná se o tři kočičky, dvě želvovinového zbarvení a jednu černou. Koťata mají úžasnou povahu, jsou nebojácná, nesmírně mazlivá a hravá. Jsou čistotná, spolehlivě používají toaletu. V útulku pod čísly 256, 257, 258. V útulku čeká poslední želvovinová kočička pod číslem 256.

ko-new-i.jpgnew-i.jpg

Koťata, nar. 1.6.2020, odčervená

Tato koťata byla nalezena v Ludgeřovicích, kde jej někdo hodil přes plot na zahradu rodinného domu. Koťata byla do útulku přijata silně zablešená a s průjmem a po zaléčení budou k adopci. Jedná se o dvě kočičky-bílá s černými znaky na hlavě a rezavým ocáskem a mourinku. Koťata byla ze začátku bázlivá, ale jsou již šikovná a už se tolik nebojí. Mourovaná kočička již domov našla. V útulku čeká bílá holčička. V útulku pod číslem 253.

sasa-1-i.jpgsasa-i.jpg

Saša, mourovaná kočička, 3 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě na parkovišti před obchodním centrem Futurum. Jednalo se o volně žijící kočičku, která neměla moc zkušeností s lidmi a proto si držela odstup. Nyní už se ale otrkala a už není tak vyděšená. Moc ráda si hraje se vším, co jí přijde pod "ruku" a vesele dovádí. Saša je aktivní a zvídavá kočička, které by se líbilo u domečku se zahrádkou. Vhodná k dalším kočičkám. V útulku pod číslem 233.

2-kot-1-i.jpg2-kot-2-i.jpg

Koťata, 2,5 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato dvě koťata byla nalezena v Bílovci, kde se narodila volně žijící kočce. Obě koťata mají ušní svrab, který byl ošetřen. Jedná se o trikolorní kočičku a kouřového kocourka. Koťata nebyla zvyklá na kontakt s lidmi a jsou proto velmi plachá. Nevědí, co mají očekávat a proto raději volí útěk, či obranu. Vzhledem k věku je jistá šance, že by se s trpělivým zacházením mohla socializovat a přestat tolik bát. Lépe by jim bylo u domku se zahrádkou. V útulku pod čísly 226, 227.

daja-1-i.jpgnnew-2-i.jpg

Dája, modrá želvovinová kočička, 1 rok, odčervená

koťata, nar. 18.6.2020

Tato krásná kočička byla nalezena v Neplachovicích na ul. Mlýnská, kde se přitoulala na zahradu. Dája byla evidentně po koťatech, ale nálezce žádná koťata v blízkosti nepozoroval. Jelikož měla Dája spoustu mlíčka, byla k ní přiložena osiřelá, čerstvě narozená koťata, která právě porodila kočka pod autem na parkovišti na ul. Bohumínské v Ostravě u domova důchodců a kočku se nepodařilo odchytit. Mateřské pudy se u Dájenky projevily a okamžitě přijala miminka za vlastní. Jedná se o moc hodnou a nesmírně mazlivou kočičku, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 206. Koťata jsou v útulku vedeny pod čísly 195-199.

new-i.jpgnew-2-i.jpg

Čičinka, mourovaná kočička, 15 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato drobná kočička přišla o svůj domov z důvodu umístění majitelů do domova pro seniory. Ač se jedná o starší kočičku, nemá žádné potíže a je zdravá. S její bolavou duší to ale bude horší a Čičinka se bude muset vyrovnávat s razantní změnou v jejím životě. Po 13-ti letech, strávených v klidné domácnosti u staršího manželského páru, pro ni bude vše hodně těžké. Čičinka žila pouze v bytě, bez jiných zvířat. Je citlivější povahy a cizích lidí se dle majitelů bála odjakživa. Před návštěvami se vždy schovávala. Čičinka je konzervativní, postarší dáma, která hledá hodného a trpělivého člověka, který dokáže pochopit zlomenou kočičí dušičku a dokáže jí zajistit klidný a pokojený podzim života. Čičinka bude potřebovat spoustu trpělivosti a času, než si zvykne na jiné prostředí a než naváže vztah s jiným člověkem. V útulku pod číslem 167.

mamina-2-i.jpgnew-i.jpg

Elen, bílomourovaná kočka, 2 roky, odčervená

Koťata, nar. 13.6.2020

Tato mladá kočička byla nalezena v Kozmicích, kde se zdržovala u obchodu Tempo. Jelikož se jednalo o březí kočičku, byla umístěna do útulku, kde může bezpečně porodit a postarat se o své potomky. Elen je velmi přátelská a kamarádská kočička, která je vděčná za pohlazení. Dne 13.6. se Elen stala maminkou pěti krásných koťátek, o která se hezky stará. V útulku pod číslem 159.

new-1-i.jpgnew-2-i.jpg

Pája, černá kočička, 1 rok, s koťaty, nar. 9.5. 2020, odčervení

Tato mladá kočička s čerstvě narozenými koťátky byla nalezena v Klimkovicích na ul. Fonovická. Pája byla spolu se svými pěti koťátky umístěna do útulku, kde je může v bezpečí odchovat. Jedná se o mladou, velmi drobnou kočičku, přítulné a kamarádské povahy. Je to pečlivá máma, která se o svá miminka vzorně stará a také je velmi vděčná za pohlazení, při kterém spokojeně přede. Ve vrhu jsou tři kocourci v barvě-1x černobílá, 2x bílomourovaná a dvě kočičky- trikolorního a bílomourovaného zbarvení. V útulku pod čísly 130, 131-135.